Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Тип използване: | Портативно |
| Източник на светлина: | Инфрачервена структурна светлина + RGB LED |
| Работно разстояние: | 100 – 1000 mm |
| Точност: | до 0,04 mm |
| Скорост на сканиране: | 20 fps |
| Поддържани файлови формати: | PLY, OBJ, STL, ASC, 3MF, GLTF, FBX |
| Свързаност: | USB Type‑C, Wi‑Fi 6, Bluetooth 4.1 |
| Захранване: | Батерия 5000 mAh – до 2 часа работа + 65 W бързо зареждане (80% за ~35 мин). |
| Съвместимо устройство: | Преносим компютър |
| Размери: | 200 × 50 × 110 mm |
3D скенер Revopoint MIRACO Plus 32 GB
- Производител: Revopoint
- Код на продукта: 37803
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 38044
- EAN: 6975577880819
- Наличност: В наличност
-
2,038.80€ (3,987.55лв.)
- Цена без ДДС: 1,699.00€ (3,322.96лв.)






