CISCO

Препоръчителен сервиз:
СТЕМО ООД, тел. 07001 79 78, адрес: гр. София, ул. Цариградско шосе No. 135, имейл: support@stemo.bg , сайт: www.stemo.bg/bg/support 
 

Продукти, добавени за сравняване: (0)


Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Х-ка 1:1 x 1000Ba..

1,159.49лв. Без данък: 966.24лв.

CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM

CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM

CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver modul..

574.62лв. Без данък: 478.85лв.

CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Device Type:SFP (mini-GBIC) trans..

517.18лв. Без данък: 430.98лв.

Cisco 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable

Cisco 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable

Кабел Cisco 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип ..

540.85лв. Без данък: 450.71лв.

CISCO 10GBASE SFP + modules

CISCO 10GBASE SFP + modules

CISCO 10GBASE SFP + modules Network Cable Type:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Technolog..

184.70лв. Без данък: 153.92лв.

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER Network Cable Type:Direct attach cable Technology:Twinaxial Am..

123.13лв. Без данък: 102.61лв.

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER Network Cable Type:Direct attach cable Technology:Twinaxial Am..

166.91лв. Без данък: 139.09лв.

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор ..

166.42лв. Без данък: 138.68лв.

CISCO 10GBASE-ER SFP Module

CISCO 10GBASE-ER SFP Module

CISCO 10GBASE-ER SFP Module Device Type:SFP+ transceiver module Form Factor:Plug-in module Connectiv..

16,691.74лв. Без данък: 13,909.78лв.

Cisco 10GBASE-LR SFP Module

Cisco 10GBASE-LR SFP Module

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise Class Х-ка 1:Device Type: SFP+ transceiver ..

2,386.04лв. Без данък: 1,988.37лв.

CISCO 10GBASE-SR SFP Module

CISCO 10GBASE-SR SFP Module

CISCO 10GBASE-SR SFP Module Device Type:SFP+ transceiver module Form Factor:Plug-in module Connectiv..

1,170.76лв. Без данък: 975.63лв.

CISCO 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

CISCO 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

CISCO 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class Device Type:SFP+ transceiver module Form Factor:Plug-in..

823.64лв. Без данък: 686.37лв.

CISCO 125W AC Secondary Power Supply for Catalyst 9200/9200L spare

CISCO 125W AC Secondary Power Supply for Catalyst 9200/9200L spare

CISCO 125W AC Secondary Power Supply for Catalyst 9200/9200L spare Device Type:Power supply - hot-pl..

1,915.45лв. Без данък: 1,596.21лв.

CISCO 16 Port Gigabit Switch

CISCO 16 Port Gigabit Switch

CISCO 16 Port Gigabit Switch Device Type:Switch - 16 ports - unmanaged Enclosure Type:Rack-mountable..

283.60лв. Без данък: 236.33лв.

Cisco 1m Type 1 Stacking Cable

Cisco 1m Type 1 Stacking Cable

Кабел Cisco 1m Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:St..

384.42лв. Без данък: 320.35лв.

Показани 1 от 15 | 161 (11 Страници)