CISCO

Препоръчителен сервиз:
СТЕМО ООД, тел. 07001 79 78, адрес: гр. София, ул. Цариградско шосе No. 135, имейл: support@stemo.bg , сайт: www.stemo.bg/bg/support 
 

Продукти, добавени за сравняване: (0)


Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Х-ка 1:1 x 1000Ba..

1,177.84лв. Без данък: 981.53лв.

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Х-ка 1:Interfaces: 1 x ne..

591.88лв. Без данък: 493.23лв.

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Х-ка 1:Interface..

532.68лв. Без данък: 443.90лв.

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип ..

126.82лв. Без данък: 105.68лв.

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор ..

169.04лв. Без данък: 140.87лв.

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Предназначен за:Switches Тип:Twinaxial cable Тип конектор ..

190.21лв. Без данък: 158.51лв.

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module Х-ка 1:Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC mul..

848.33лв. Без данък: 706.94лв.

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module Х-ка 1:Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC mul..

1,205.84лв. Без данък: 1,004.87лв.

Cisco 125W AC Config 5 Power Supply - Secondary Power Supply

Cisco 125W AC Config 5 Power Supply - Secondary Power Supply

Захранване Cisco 125W AC Config 5 Power Supply - Secondary Power Supply Предназначен за:Cisco Cataly..

1,972.79лв. Без данък: 1,643.99лв.

CISCO 16 Port Gigabit Switch

CISCO 16 Port Gigabit Switch

CISCO 16 Port Gigabit Switch Device Type:Switch - 16 ports - unmanaged Enclosure Type:Rack-mountable..

292.13лв. Без данък: 243.44лв.

Cisco 1m Type 1 Stacking Cable

Cisco 1m Type 1 Stacking Cable

Кабел Cisco 1m Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:St..

390.49лв. Без данък: 325.41лв.

Cisco 3m Type 1 Stacking Cable

Cisco 3m Type 1 Stacking Cable

Кабел Cisco 3m Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:St..

585.77лв. Без данък: 488.14лв.

CISCO 3M TYPE 3 STACKING SPARE CABLE FOR C9300L

CISCO 3M TYPE 3 STACKING SPARE CABLE FOR C9300L

CISCO 3M TYPE 3 STACKING SPARE CABLE FOR C9300L Network Cable Type:Stacking cable Length:3 m Designe..

593.17лв. Без данък: 494.31лв.

CISCO 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module

CISCO 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module

CISCO 4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module Device Type:Expansion module Form Factor:Plu..

1,083.20лв. Без данък: 902.67лв.

Cisco 50cm Type 1 Stacking Cable

Cisco 50cm Type 1 Stacking Cable

Кабел Cisco 50cm Type 1 Stacking Cable Предназначен за:Комутатори Тип:Stacking cable Тип конектор 1:..

177.52лв. Без данък: 147.93лв.

Показани 1 от 15 | 126 (9 Страници)