Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Acer SFG16-71-74R0, Intel Core i7-13620H (up to 4.9GHz, 24MB), 16" CineCrystal 3,2K OLED 120Hz, 16 GB LPDDR5 RAM OB, SSD 1000GB PCIe Gen4, Intel UHD, WIFI6E+BT 5.2, Micro SD, FPR, No Cyrilic, QHD Cam, Win 11 Home 64 bit, Ice Black
| Серия: | Swift |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | not replaceable or expandable |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 3200x2000 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, DTS Audio, Acer Purified, Acer TrueHarmony, compatible with Cortana with Voice |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 6E 802.11 ax/ac/a/b/g/n |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Type-A Gen.1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 2 Thunderbolt 4 (via USB Type-C) |
| Аудио портове: | 1 Headphone/speaker jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | QHD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (3 cells / 65Wh), 100W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.6 x 24.2 x 1.5 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.60 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 3200x2000 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Да |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.60 |
Acer SFG16-71-74R0
- Производител: ACER
- Код на продукта: NX.KVZEX.006
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 39102
- EAN: 4711474592118
- Наличност: В наличност
-
1,247.74€ (2,440.36лв.)
- Цена без ДДС: 1,039.78€ (2,033.63лв.)
Свързани продукти
Acer Notebook Starter Kit 16" with wireless mouse
Комплект Acer Notebook Starter Kit 16" with wireless mouse Предназначен за:Лаптопи Комплектация:Bag ..
21.94€ (42.90лв.) Цена без ДДС: 18.28€ (35.75лв.)







