Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор AOPEN Projector QF13s, LCD, LED Light Source, Full HD (1920x1080),350 ANSI Lum (8000 LED Lum), 1000:1, Auto Focus, HDMI 1.4, USB (Type A 2.0) x1, share output port, AV (Composite + Audio R/L),DC out, Speaker 5W, LED lifespan up to 30,000h, 1.9 kg, White
| Технология: | LCD |
| Контраст: | 1 000:1 |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Поддържане на формати: | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук: | 1 x 5W |
| Шум при работа, dB: | 37 dBA (Standard) |
| Коефициент на увеличение: | 1.0 x/ 0.6 x - 1.0 x |
| Опция за безжично прожектиране: | Wireless Projection |
| Изходи: | USB Type A 1x DC out 5V, Audio out (3.5 mm) |
| HDMI: | HDMI |
| Лампа, W: | White LED |
| Лампа живот, h: | 30,000 (standard) |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 23.9 x 13.9 x 18.9 cm |
| Тегло, kg: | 1.90 kg |
| Цвят: | White |
| Проектори | |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Опция за безжично прожектиране: | Да |
AOPEN Projector QF13s
- Производител: ACER
- Код на продукта: MR.P0711.001
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 12589
- EAN: 4711474697677
- Наличност: В наличност
-
203.99€ (398.97лв.)
- Цена без ДДС: 169.99€ (332.47лв.)







