Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Твърд диск Apacer AC532, 2TB 2.5" SATA HDD USB 3.2 Shockproof Portable Hard Drive
| Предназначен за: | Обща употреба |
| Капацитет, GB: | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен: | External |
| Размер, inch: | 2.5" (6.35 cm) |
| Скорост, об/мин: | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Интерфейс: | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят: | Black |
| Други: | Dimensions: (L)132.4 x (W)82 x (H)16.1 mm, Weight: 190 g |
| Хард дискове | |
| Външен/ вътрешен: | External |
| Предназначен за: | Обща употреба |
| Скорост | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
Apacer AC532
- Производител: APACER
- Код на продукта: AP2TBAC532B-1
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 33144
- EAN: 4712389915290
- Наличност: В наличност
-
107.95€ (211.14лв.)
- Цена без ДДС: 89.96€ (175.95лв.)





