Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Непрекъсваем ТЗИ APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V
| Вх.напрежение, V: | 220/230/240V |
| Изх. мощност, VA: | 3000 VA/2700 W |
| Брой изводи: | 7 |
| Тип изводи: | (6) IEC 60320 C13, (1) IEC 60320 C19, Input: IEC 60320 C20; Interface ports: Serial RS-232, USB (Type B), Intelligent Slot |
| Батерия, тип: | Lead-acid battery (12 V 9 Ah (6), 72 V) |
| Защити: | Internal bypass (automatic and manual); IP20 |
| Технология: | Double conversion On-line |
| Стандарти: | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
| UPS | |
| Изх. мощност, VA: | 3000 |
APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V
- Производител: APC
- Код на продукта: SRV3KI-E
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 13404
- Наличност: Очаква се
-
968.68€ (1,894.57лв.)
- Цена без ДДС: 807.23€ (1,578.80лв.)





