Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Чипсет на дънната платка: | AMD X870 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора: | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори: | 1 |
| Тип паметта: | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта: | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта: | 8000MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет: | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет: | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки: | ECC/non-ECC |
| Характеристики на паметта: | Two DDR Channels Небуферирана XMP AMD EXPO |
| Вграден: | Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1 SATA III-600 (4) |
| Plug-in-card: | Wi-Fi Controller: |
| Вграден видео контролер: | Да |
| Аудио интегрирано: | Да |
| Разположение на устройството: | Външен |
| Аудио чипсет: | Realtek ALC1220 |
| Тип аудио изход: | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти: | High Definition Audio |
| LAN интегриран: | Да |
| Чипсет на мрежова карта: | Realtek Dragon RTL8125BG |
| WI-FI: | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни: | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16: | 1 |
| PCI Express 4.0 x16: | 1 |
| Antenna: | 2 |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 4.0: | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1: | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0: | 6 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| Аудио изход: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Вход за микрофон: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS характеристики: | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Тип захранващ конектор: | 24+8 pin |
| Дънна платка - характеристики: | 15u Gold contact AMD CrossFire technology RGB LED |
| Поддържана операционна система: | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели: | 2 x SATA Data Cables |
| Включени аксесоари: | WiFi antenna x 2 |
| Сертификати: | FCC, CE, ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Форм фактор: | ATX |
| Височина: | 244 мм |
| Ширина: | 305 мм |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 346 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 281 мм |
| Височина на пакет (мм): | 75 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 2.015 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 1.305 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 11.24 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.5 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.5 кг |
| Пакети в кашон: | 5 |
| Тип пакет: | С опаковка |
ASROCK X870 Pro RS Wifi ATX AM5 DDR5
- Производител: ASROCK
- Код на продукта: X870 PRO RS WIFI
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 34646
- Наличност: В наличност
-
224.17€ (438.44лв.)
- Цена без ДДС: 186.81€ (365.37лв.)





