Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикетен принтер Brother TD-2020 Professional label printer
| Технология на печат: | Direct thermal |
| Принтер резолюция, dpi: | 203 x 203 dpi |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 6 ips (152.4 mm / sec); With Battery: 3 ips (76.2mm/sec) TBD |
| Мах. ширина на етикета, mm: | 63 mm |
| Мах. ширина на печата, mm: | 56 mm |
| Мах. дължина на етикета, m: | 1 m |
| Автоматичен нож: | - |
| Интерфейс: | USB Ver.2.0 (Full Speed) (mini-B, Peripheral); RS232C (Original serial cable) |
| Други: | 32MB RAM, 16MB Flash |
Brother TD-2020 Professional label printer
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: TD2020AXX1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 18431
- EAN: 4977766825894
- Наличност: В наличност
-
130.13€ (254.51лв.)
- Цена без ДДС: 108.44€ (212.09лв.)






