Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Стойка Neomounts Flat Screen Desk Mount (stand) for 2 Monitor Screens
| Предназначен за: | Mонитори |
| Минимален размер на екрана, inch: | 10" (25.4 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch: | 32" (81.3 cm) |
| Брой дисплеи: | 2 |
| Наклон: | 90° |
| Въртене: | 180° |
| Ротация: | 360° |
| Max VESA размер, mm: | 75x75 - 100x100 |
| Максимално натоварване, кг: | 8 kg (per screen) |
| Регулируема дължина: | Depth: 4 - 40 cm, Height: 0 - 46 cm, Height adjustment: Manual |
| Цвят: | Black |
| Други: | Desk mount: Stand; Pivot points: 3; Cable management |
Neomounts Flat Screen Desk Mount (stand) for 2 Monitor Screens
- Производител: NEOMOUNTS BY NEWSTAR
- Код на продукта: FPMA-D550DDBLACK
- Гаранция: 60 месеца
- SKU Code: 19941
- EAN: 8717371446697
- Наличност: В наличност
-
68.42€ (133.83лв.)
- Цена без ДДС: 57.02€ (111.52лв.)
Свързани продукти
AOC Q32V4
Монитор AOC Q32V4, 31.5" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GTG, 250cd/m2, 1000:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sy..
429.73€ (840.48лв.) Цена без ДДС: 358.11€ (700.40лв.)
AOC Q32E4U
Монитор AOC Q32E4U, 31.5" IPS WLED, 2560x1440@100Hz, 4ms GtG, 350cd m/2, 1000:1, 20M:1 DCR, Adaptive..
257.38€ (503.38лв.) Цена без ДДС: 214.48€ (419.49лв.)
Philips 32M2C5501
Монитор Philips 32M2C5501, 31.5" Curved 1500R VA WLED, 2560x1440@180Hz, 1ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m..
248.94€ (486.88лв.) Цена без ДДС: 207.45€ (405.74лв.)
Dell P2226H
Монитор Dell P2226H, 22" FULL HD Flat Screen, IPS Anti-Glare, 5ms, 100 Hz, 1500:1, 300 cd/m2, 1920x1..
144.64€ (282.88лв.) Цена без ДДС: 120.53€ (235.74лв.)










